4. ročník

o pohár starosty Sokola Brno I

Propozice

Vzhledem k tomu, že v ČR chyběl kvalitní turnaj určený pro kategorii elévů hraný systémem 3+1, rozhodli jsme se takový turnaj, a to hned dvoudenní, uspořádat. Čtvrtý ročník turnaje se odehraje na sportovištích Sokola Brno I, ve dvou halách s možností dalšího sportovního a zábavního vyžití v multifunkčním areálu Sokola Brno I.

Systém turnaje

  1. 3+1
  2. - ročníky 2008 a mladší
  1. herní časy:
  2. - 2x8 min. skupina
  3. - 2x10 min. play-off
  4. - 2x12 min. o medaile
  1. - garance odehrání minimálně 6 utkání
  1. Propozice ke stažení - ZDE.
  2. Rozpis skupin ke stažení - ZDE.
  3. Rozpis zápasů skupiny ke stažení - ZDE.
  4. Rozpis zápasů play-off ke stažení - ZDE.
  5. Pavouk play-off - ZDE.

Organizace

  1. - startovné 2000 Kč/tým
  2. - medaile a poháry pro první tři týmy
  3. - drobné ceny pro všechny účastníky
  4. - věcné ceny pro hráče z All-Star

Sportoviště

  1. - Sokol Brno I, Kounicova 20/22
  2. - tři florbalové hřistě
  3. - možnost ubytování přímo v areálu
  4. - další možnosti zábavy na místě
  5. * atletický ovál
  6. * beachvolejbalové kurty
  7. * fotbalové hřiště
  8. * minigolf
Vnitřní plánek Sokola Brno I

Účastníci

  1. 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
  1. ASK Bystřice n.P.
  1. F.K. TROOPERS Moravany
  1. FATR Dubňany
  1. FBC Dragons
  1. FBC Přerov
  1. FBC Skalica (SK)
  1. Fbc Uničov Black
  1. FBS Olomouc
  1. FBŠ Hattrick Brno
  1. FBŠ Jihlava
  1. Florbal Hodonín
  1. K1 Florbal Židenice
  1. Hornets Brno
  1. Orel Brno Řečkovice
  1. Orel Telnice
  1. SK JeMoBu
  1. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
  1. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
  1. Tsunami Záhorská Bystrica (SK)
  1. ŠSK Očov Hodonín
  1. Zlín LIONS

Výsledky

Play-off

Pavouk play-off

Zobrazit

Předkolo play-off

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A - F.K.Troopers Moravany 16 : 1   FBC Skalica - K1 Florbal Židenice 13 : 1
1.FBK Rožnov pod Radhoštem - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 6 : 4   Orel Telnice - Hornets Brno 5 : 0

O umístění

F.K.Troopers Moravany - K1 Florbal Židenice 4 : 5
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B - Hornets Brno 5 : 6
Florbal Hodonín - ASK Bystřice n.P. 6 : 7
SK JeMoBu - FATR Dubňany 12 : 10
Orel Brno Řečkovice - FBC Skalica 4 : 9
FBC Uničov Black - 1.FBK Rožnov pod Radhoštem 10 : 4
FBŠ Hattrick Brno - Orel Brno Telnice 3 : 2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A - FBC Přerov 4 : 7

Konečné pořadí skupin


A   B
1. Tsunami Záhorská Bystrica 15   1. Orel Brno Řečkovice 12
2. FBC Přerov 9   2. SK JeMoBu 9
3. ŠSK Očov Hodonín 9   3. FATR Dubňany 6
4. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A 9   4. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 3
5. 1.FBK Rožnov pod Radhoštem 3   5. F.K.Troopers Moravany 0
6. FBŠ Jihlava 0  
C   D
1. FBC Uničov Black 12   1. FBS Olomouc 12
2. Zlín Lions 6   2. Florbal Hodonín 9
3. FBŠ Hattrick Brno 6   3. ASK Bystřice n.P. 4
4. FBC Skalica 3   4. Hornets Brno 3
5. Orel Telnice 3   5. K1 Florbal Židenice 1

Výsledky skupiny

A   B
ŠSK Očov Hodonín - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A 6 : 10   F.K.Troopers Moravany - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 4 : 5
FBC Přerov - 1.FBK Rožnov p.Radhoštem 19 : 1   SK JeMoBu - FATR Dubňany 12 : 11
Tsunami Záhorská Bystrica - FBŠ Jihlava 15 : 3   Orel Brno Řečkovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 7 : 2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A - FBC Přerov 5 : 13   FATR Dubňany - F.K. Troopers Moravany 11 : 9
1.FBK Rožnov p.Radhoštem - FBŠ Jihlava 14 : 4   Orel Brno Řečkovice - SK JeMoBu 6 : 4
ŠSK Očov Hodonín - Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 10   SK JeMoBu - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 10 : 1
FBŠ Jihlava - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A 3 : 18   Orel Brno Řečkovice - F.K.Troopers Moravany 5 : 4
FBC Přerov - ŠSK Očov Hodonín 8 : 9   FATR Dubňany - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 10 : 6
1.FBK Rožnov p.Radhoštem - Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 18   SK JeMoBu - F.K.Troopers Moravany 7 : 3
Očov Hodonín - FBŠ Jihlava 21 : 4   FATR Dubňany - Orel Brno Řečkovice 7 : 8
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A - 1.FBK Rožnov p.Radhoštem 12 : 11  
FBC Přerov - Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 6  
Tsunami Záhorská Bystrica - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A 5 : 4  
ŠSK Očov Hodonín - 1.FBK Rožnov p.Radhoštem 12 : 1  
FBŠ Jihlava - FBC Přerov 1 : 10  
     
C   D
FBŠ Hattrick Brno - Orel Telnice 6 : 5   K1 Florbal Židenice - Hornets Brno 5 : 8
Zlín Lions - FBC Uničov Black 4 : 7   FBS Olomouc - Florbal Hodonín 5 : 2
FBC Skalica - FBŠ Hattrick Brno 3 : 7   K1 Florbal Židenice - ASK Bystřice n.P. 3 : 3
Orel Telnice - Zlín Lions 7 : 6   FBS Olomouc - Hornets Brno 11 : 3
FBC Uničov Black - FBC Skalica 9 : 3   Florbal Hodonín - ASK Bystřice n.P. 5 : 4
FBŠ Hattrick - FBC Uničov Black 6 : 8   FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 19 : 0
FBC Skalica - Orel Telnice 10 : 1   Florbal Hodonín - Hornets Brno 10 : 2
Zlín Lions - FBŠ Hattrick 9 : 2   K1 Florbal Židenice - Florbal Hodonín 4 : 9
Orel Telnice - FBC Uničov Black 4 : 6   ASK Bystřice n.P - Hornets Brno 9 : 7
Zlín Lions - FBC Skalica 9 : 5   FBS Olomouc - ASK Bystřice n.P. 4 : 2

Soutěž skok do výšky - TOP 3

Výška Počet oprav
1. Alfody Alex (Tsunami Záhorská Bystrica) 125 cm 0
1. Štěprník Ondra (Zlín Lions) 125 cm 0
2. Loskotová Karolína (Orel Telnice) 120 cm 0
2. Čech Kristian (Orel Telnice) 120 cm 0
3. Staviář Jakub (Zlín Lions) 120 cm 1

All-Star

  1. Samuele Pedriali (G) - FBS Olomouc
  1. Filip Antoniazi - FBC Přerov
  1. Denis Koutný - ŠSK Očov Hodonín
  1. Václav Babík - FBC Uničov

Konečné pořadí turnaje

1. Zlín Lions
2. ŠSK Očov Hodonín
3. Tsunami Záhorská Bystrica
4. FBS Olomouc
5-6. FBC Přerov
FBŠ Hattrick Brno
7-8. Orel Telnice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A
9-12. ASK Bystřice n.P.
FBC Skalica
Fbc Uničov Black
SK JeMoBu
13-16. 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
FATR Dubňany
Florbal Hodonín
Orel Brno Řečkovice
17-18. K1 Florbal Židenice
Hornets Brno
19-20. F.K. TROOPERS Moravany
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
21. FBŠ Jihlava

Kontakt

V případě jakýhkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

email: sekretar@gulls.cz
tel: 776250652